dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Czernica

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

375 000 zł2 917 m² 128,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spokój, przestrzeń i brak sąsiadów idealne miejsce na Twój dom! Cztery Działki o wielkości 2917 m (150m x 22m) z Ogromnym Potencjałem Idealna pod Wymarzony Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł9 660 m² 103,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Blisko Hektar Gruntu w Urokliwej Okolicy Las, cisza i Prywatność! Działka 9660 m z idealna opcja pod wille w spokojnej okolicy. Potężna powierzchnia działki daje ogromne możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Czernica,śląskie

699 000 zł118,34 m² 5 906,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:787 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, pow. użytkowa 118,34 m2 (111,34 m2 bez ścian). 4pokoje + salon, czernica, gmina Gaszowice, powiat rybnicki. Działka o powierzchni 787 m2. Nowa oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł4 080 m² 292,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny w miejscowości Czernica położony przy drodze wojewódzkiej 455 Wrocław Jelcz-Laskowice. Nieruchomość charakteryzuje się doskonałą ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

119 900 zł913 m² 131,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w urokliwej części Czernicy (gmina Gaszowice), przy ul. Dębowej. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

90 000 zł350 m² 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

****oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej **** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż budynek gospodarczy w Czernicy - 12 km od centrum Jeleniej Góry czyli tylko 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

369 000 zł52,10 m² 7 082,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

52 mkw, balkon! duży potencjał! spokojna okolica! gotowe do zamieszkania! wolne od zaraz! klucze W biurze! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe, rozkładowe, dwu stronne. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Czernica

Czernica,dolnośląskie

170 000 zł17 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki rolnej o powierzchni 17.000m2 (1,7 ha) położonej we wsi Czernica, gmina Jeżów Sudecki OPIS NIERUCHOMOŚCI: - nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł23 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka przemysłowo- usługowo-produkcyjna w kształcie prostokąta, pow 23000 m położona w w Czernicy niedaleko stacji pkp. Działka typowa przemysłowa , inwestycyjna, pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Czernica,dolnośląskie

935 000 zł800 m² 1 168,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 200 m²

Odkryj urok wiejskiego życia z wyjątkową propozycją od biura nieruchomości Łuczyński i Partnerzy - rozległego gospodarstwa w Czernicy. Obiekt, który obecnie pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

579 000 zł92,86 m² 6 235,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Osiedle - " ogrodove " wojnowice ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Czernica,dolnośląskie

1 190 000 zł169 m² 7 041,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 536 m²

Na sprzedaż niezwykle klimatyczny dom położony w Czernicy, w spokojnej i zielonej okolicy zaledwie około 25 30 minut jazdy samochodem od centrum Wrocławia. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Czernica

Czernica,dolnośląskie

180 000 zł1 733 m² 103,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka częściowo uzbrojona (skrzynka na prąd na działce), woda znajduje się w pobliżu działki. Nieruchomość jest ulokowana w zacisznym miejscu z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wrocławska

Czernica,dolnośląskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Dom Z dużą działką | czernica | potencjał inwestycyjny I rodzinny Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Czernica przy ul. Wrocławskiej 15, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 346 500 zł378 m² 6 207,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal użytkowy, w którym znajduję się ośrodek zdrowia z działającą przychodnią i apteką Czernica, 378 m , po generalnym remoncie. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

588 000 zł80 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:809 m²

Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla ciebie. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Promienna

Czernica,dolnośląskie

809 000 zł112,08 m² 7 218,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferuję jako wyłączny przedstawiciel dewelopera funkcjonalny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej na pięknej działce w naprawdę spokojnej okolicy. Lokalizacja: ul. Promienna, czernica Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Czernica,śląskie

250 000 zł1 971 m² 126,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Spokojne miejsce na rodzinne życie - przestronna działka W czernicy Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnej, płaskiej działki pod zabudowę jednorodzinną, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Czernica,śląskie

139 500 zł1 071 m² 130,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Widokowa działka W ostatniej linii zabudowy Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1071 m 2 , zlokalizowaną w powiecie rybnickim - w miejscowości Czernica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

699 000 zł92,86 m² 7 527,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Czernica

Czernica,dolnośląskie

600 000 zł3 002 m² 199,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 197/13 o powierzchni 0,3002 ha (3002 m ), położona w malowniczej części Czernicy Wrocławskiej, z bezpośrednim widokiem na rzekę Odrę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Czernica

Czernica,dolnośląskie

127 000 zł1 312 m² 96,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w Czernicy spokój natury, świetna komunikacja i ogromny potencjał. Szukasz miejsca pod budowę domu, które zapewni ciszę, przestrzeń i jednocześnie wygodny dostęp do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Czernica,dolnośląskie

590 000 zł244 m² 2 418,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Dom jednorodzinny 244 m | Duża działka 1141 m | Czernica pod Wrocławiem | Potencjał na dwa mieszkania! Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 244 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł8 000 m² 103,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujhemy działkę o powierzchni 8000 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Czernicy, w województwie dolnośląskim. Działka posiada status terenu produkcyjnego (klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Czernica

Czernica,dolnośląskie

110 000 zł1 200 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki o powierzchni 1200m2 , położonej w spokojnej lokalizacji we wsi Czernica (gmina Jeżów Sudecki , w Górach Kaczawskich w Sudetach Zachodnich). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Promienna

Czernica,dolnośląskie

809 000 zł112,08 m² 7 218,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Oferta dewelopera - brak prowizji! Wygodne życie zaledwie 7 km od granicy Wrocławia i 20 km do centrum miasta! Marzysz o większej przestrzeni dla swojej rodziny? Oferujemy funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Czernica,dolnośląskie

799 000 zł110,41 m² 7 236,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Nowo powstająca inwestycja, kilka kilometrów od Wrocławia Deweloperskie bliźniaki, na starannie zaplanowanym osiedlu z prywatną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Czernica

Czernica,dolnośląskie

299 000 zł970 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, polecam działkę, na której ustanowiono mpzp. Działka o powierzchni 970 m2 leży na terenie oznaczonym w mpzp jako 01 mn. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Czernica

Czernica,dolnośląskie

770 000 zł250 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu fantastyczną nieruchomość na wsi w miejscowości Czernica - gmina Jeżów Sudecki. Jest to duża nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

579 000 zł92,86 m² 6 235,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 090 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 1090 m2 zlokalizowaną w Czernicy ul. Jana. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 42x26.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

640 000 zł92,86 m² 6 892,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący, ul. Ogrodowa

Czernica,dolnośląskie

640 000 zł92,86 m² 6 892,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

OSIEDLE - " OGRODOVE " WOJNOWICE ( - usytuowanie pomiędzy Nadolicami a Czernicą od każdej miejscowości ok 2 km. ) domy w zabudowie Bliźniaczej i Wolnostojącej zakończenie prac.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł260 m² 2 019,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Przestronny dom z ogromnym ogrodem 140 m + garaż | Czernica, ul. Podleśna Szukasz miejsca z potencjałem, w którym Twoja rodzina stworzy prawdziwy dom? Ten wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Czernica

Czernica,dolnośląskie

1 190 000 zł280 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Kontakt: małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Prowizja 0% od Kupującego. Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający.