Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Czernica, dolnośląskie
- 369 000 zł
- 52,10 m²
- 7 082,53 zł/m²
Ewa Tomków
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Wojska Polskiego, Czernica, dolnośląskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego
Zaktualizowane: 15 maja 2026
369 000 zł 52,10 m² 7 082,53 zł/m²
4/4
2
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
4/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 369 000 zł (7 082,53 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 52,10 m², 2 pokoje
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4
- Źródło: biuro nieruchomości: TOMKÓW NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 198630345
Lokalizacja
- Adres: Wojska Polskiego, Czernica, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
52 MKW, BALKON! DUŻY POTENCJAŁ!
SPOKOJNA OKOLICA!
GOTOWE DO ZAMIESZKANIA!
WOLNE OD ZARAZ!
KLUCZE W BIURZE!
Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe, rozkładowe, dwu stronne.
Mieszkanie składa się z:
- przedpokoju,
- salonu z wyjściem na balkon,
- sypialni,
- kuchni,
- łazienki. (...)
509 474...
509 474 999
509 474 999