Serce 0 Ulubione

Mieszkania z miejscem parkingowym Czernica - Sprzedaż i najem

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

369 000 zł52,10 m² 7 082,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

52 mkw, balkon! duży potencjał! spokojna okolica! gotowe do zamieszkania! wolne od zaraz! klucze W biurze! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe, rozkładowe, dwu stronne. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Czernica,dolnośląskie

399 000 zł52 m² 7 658,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania! wolne od zaraz! klucze W biurze! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe, rozkładowe, dwu stronne. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, - salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Czernica,dolnośląskie

387 000 zł52 m² 7 428,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czernica

Czernica,dolnośląskie

579 000 zł61 m² 9 446,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne mieszkanie z ogródkiem w Czernicy - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,29 m , położone w kameralnej zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czernica

Czernica,dolnośląskie

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 61 m w Czernicy Wrocławskiej Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone przy ulicy Wojska Polskiego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Czernica,dolnośląskie

92 000 zł37 m² 2 486,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie w gminie Czernica, 15km od Wrocławia. Ładne, funkcjonalne. CO i cw z kotłowni osiedlowej. Pokój 20m2, kuchnia (z oknem) 10m2, łazienka 3,5m2, przedpokój, balkon(duży-7m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Czernica,dolnośląskie

195 000 zł60 m² 3 228,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość położona ok. 9km od wschodnich granic Wrocławia w miejcowości Czernica. Mieszkanie w Czernicy Wrocławskiej o powierzchni 60,4m2 znajduje się na wysokim parterze,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij