Dom Czernica
Czernica, dolnośląskie
- 588 000 zł
- 80 m²
- 7 350 zł/m²
Jacek Bojarski
Skontaktuj się
Dom Czernica
Czernica, dolnośląskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Dom Czernica
Zaktualizowane: 6 maja 2026
588 000 zł 80 m² 7 350 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
4
809 m²
-
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
809 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 588 000 zł (7 350 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Czernica)
- Charakterystyka domu 80 m², 4 pokoje
- Budynek: dom wolnostojący
- Działka: 809 m²
- działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: Benefit Brokers, zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: 47300075
Lokalizacja
- Adres: Czernica, wrocławski, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Marzysz o swoim domu! Mamy coś dla CIEBIE.
Proponujemy REWELACYJNY dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie.
Śliczny, prosty i co najważniejsze - ekonomoczny dom wolno stojący.
Funkcjonalny domy 80 mkw powierzchni (+ 40mkw na poddaszu) lub 90 mkw powierzchni (+ 45 mkw na poddaszu).
Dom 80 mkw za 410 000 zł (NAJBARDZIEJ POPULARNY!); dom ma opcję poddasza (dodatkowe dwa pokoje - więcej funkcjonalnej przestrzeni. (...)
663 822...
663 822 112